Nadmierne owłosienie a wskazania do wykonania badań hormonalnych

Witam. Mój problem polega na nadmiernym owłosieniu. Niechciane owłosienie wystepuje w miejscach typowo męskich. Z problemem udałam się do pani ginekolog, która przepisała mi tabletki antykoncepcyjne Syndi 35. Pragne zaznaczyć, że nie zrobiła mi żadnych badań. Czy powinnam pójść endokrynologa? Powinnam poradzić się i poprosić o badania hormonów? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.