Nadmierne pocenie rąk

witam , moim problemem jest to, ze ciagle barddzo poca mi sie rece, nie wiem czy powinienem isc z tym do lekarza i czy to jest jakis grozny objaw. marcin

Witam, są dostępne w aptece preparaty miejscowe np Uro, seria Spirial , które pomagają opanować nadpotliwość dłoni. Jeżeli nie będą wystarczające, konieczna konsultacja lekarza. Pozdrawiam