Nadmierne pocenie w nocy u męża

Witam , ostatnio mój maz bardzo sie poci w nocy całe ciało nie ma gorączki w pokoju nie jest goraco a cała posciel jest mokra w dzien od czasu fo czasu ma mokre dłonie. . Co jest przyczyna ?? Jakie objawy u niego obserwować ktore moga dodatkowo niepokoić ?? Jakie badania wykonać ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę że po bezpośrednim badaniu będzie można zalecić odpowiedni panel badań z krwi oraz ewentualnie inne dodatkowe badania.