Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierne wypadanie włosów i problemy z trądzikiem

Witam mam 24 lata od 3 lat zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów. Straciłam już połowę swoich starych włosów, widać to zwłaszcza z przedniej części głowy na zakolach, nowe włosy odrastają ale wypadanie się nie kończy i tak brnie to błędne koło. Od pół roku mam też problem z trądzikiem, jako nastolatka ten problem mnie nie dotyczył. Jakie mogą być przyczyny moich problemów, do jakich specjalistów powinnam się udać i jakie badania wykonać ? Robiłam badania tarczycy rok temu i były w w porządku
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Jeżeli, a czesto tak jest, nie udaje sie w badaniach uchwycić przyczyny wypadania włosów, należy zaczać przeciwdziałać ich wypadaniu. Najskuteczniejsza jest mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej ewarybicka.pl w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczacymi zabiegu.
Pozdrawiam.
Ewa Rybika

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy