Nadmierne wypadanie włosów z cebulkami

Witam. Juz chyba rok zmagam sie z nadmiernym wypadaniem wlosow z cebulkami. Badania krwi w normie. stosowalam rozne witaminy i preparaty ale efekty byly mizerne. Teraz zaszlam w ciaze i dla bezpieczenstwa wszystkie moje "wspomagacze" odstawilam. Boje sie ze wlosy juz calkiem mi zaczna wypadac bardziej. Mam juz przeswity nad uszami w zakolach i na czubku glowy. Wlosy mam dlugie, do tego tez lamliwe i cienkie. Co w ciazy moglabym stosowac by je wzmocnic, co wcierac by nie wypadaly itp?

Trzeba byłoby zdiagnozować Panią czyli ustalić dlaczego te włosy wypadają. W internecie jest to trudne. Może Pani stosować preparaty miejscowe z krzemem na włosy. Dobre efekty daje też użycie kosmetyków Daniele LaRoche: szampon i odżywka - dostępne w internecie. W tej chwili dość trudna jest diagnoza ze względu na Pani stan i grę hormonalną.