Nadpotliwość organizmu u 25-latka

Witam, Mam pewien problem z nadpotliwościa mojego organizmu. Problem wynikal juz od czasow podstawowki, ale nasilil sie w ciagu ostatnich 2 lat. Glownie chodzi o mokre dłonie, z ktorych nawet czasami az cieknie. Jest to powazny i krepujacy problem, ktory utrudnia kontakty, z uwagi na to że reki np nowopoznanej osobie dac nie chce. Podobna sytuacja z moja partnerka. Chcemy sie trzymac za rece, ale czasami jest to az nie mozliwe z uwagi na to nieprzyjemne uczucie. Co mam robic

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.