Nadużywanie alkoholu a ból pleców i kłujące bóle nadbrzusza

przez ostatnie 2 lata nadużywałem alkoholu,niekiedy czułem ból pleców jednak myślałem że to z kręgosłupa kilka dni temu ból pleców był bardzo silny i połączony z kłującym bólem w nadbrzuszu,podejrzewam ostre zapalenie trzustki[występuje rzadki stoleckoloru jasnożółtego]prowadzę głodówkę i ból trochę ustąpił jak doraznie mogę sobie pomóc bo nie mam możliwości udania się do szpitala czy mogę zażyć cynarex,jaka dieta,jakie środki bez recepty oraz przeciwbólowe

Dieta niskotłuszczowa, do każdego posiłku kreon wg dawkowania z ulotki.
Jak najszybciej proszę iść do lekarza, to bardzo poważna choroba. Możliwe , żę zaburzone jest również wytwarzanie insuliny.