Nadwrażliwość prącia podczas pełnego wzwodu

witam. mam pewien problem a mianowicie przy pelnym wzwodzie mam nadwrazliwosc prącia, a dokładniej. przy kontaktach z partnerka i sciagnieciu skóry w dół lub przy dotknieciu prącie dochodze, moge dotykac zołędzia i nie mam takich problemow tylko przy dotykaniu prącia. mam 23 lata i mialem za krotkie wedzidelko lecz jestem po zabiegu a ta dolegliwosc nie znikła. prosze o porade jak walczyc z ta nadwrazliwoscia?? wiem ze polecicie mi Panstwo wizyte u urologa ale jest to dla mnie dosc krepujace :/

Dzień dobry.

Na podstawie mało zrozumiałego, niestety, opisu trudno udzielić jakiejkolwiek porady. Jak zrozumiałem, problemem jest zbyt szybki wytrysk podczas kontaktów z partnerką, co w Pana młodym wieku jest częstą przypadłością, niekoniecznie związaną z przebytym wcześniej zabiegiem. Przyjmując powyższe za punkt wyjścia, problem powinien zaniknąć z biegiem czasu - wraz ze wzrostem częstotliwości kontaktów seksualnych i doświadczenia. Dla uspokojenia jednak, radziłbym wizytę u seksuologa, któremu dokładniej opisałby Pan istotę problemu.

Dodam, że zarówno dla urologa, jak i seksuologa rozmowa o Pańskim penisie, żołędzi, napletku jest równie naturalna jak rozmowa o miazdze zębowej u stomatologa, czy rozważania na temat rodzajów włosów u fryzjera. Nie ma się czego wstydzić. Pański penis jest po prostu jedną z części Pańskiego ciała - tak, jak ręka, noga czy też nos.

Pozdrawiam i powodzenia.