Nadwyrężone ścięgno Achillesa podczas spaceru

Witam pod czas spaceru z dzieckiem nie tak jak trzeba i nadwyrżywłam ścięgno achliesa. I byłam na soże i lekarza stwierdził że jest nadciagniete ścięgno achliesa i kazał oszczędzać nogę i maści przzeciwbolowe kupić i stosować i oszczędzać nogę a noga masło boli pod czas chodzenia dodam że nie miła wogóle przeswietlenia tej nogi co mam robić dalej

W takim przypadku stosuje się leczenie zachowawcze czyli tak jakie Pani miała zalecone. Dolegliwości mogą utrzymywać się różnie długo. W razie ich nieustępowania wskazana jest konsultacja ortopedyczna.