Nadżerka a problemy z zajściem w ciążę

Witam serdecznie mam na imię Marta i mam 29 lat mam takie małe pytanko od od ośmiu miesięcy staramy się o dziciątko kochamy się w dni płodne i nic nie udaje się przeszłam wszystkie badania ginekologiczne i wszystko wyszło dobrze a może być przyczyną że mam małą bliznę na macicy bo kiedyś miałam nadżerkę o której nie wiedziałam i sama się zagoiła i dopiero od lekarza się dowiedziałam że miałam ale po wszystkich badaniach wyszło wszystko w porządku więc co może być przyczyną za wszystko dziękuje.

Witam! Obecność nadżerki szyjki macicy w przeszłości nie powinna przyczyniać się do problemów z zajściem w ciążę. Myślę że w sytuacji w której wykonała Pani już szereg badań ginekologicznych warto wykonać również badanie spermy partnera. Przyczyny problemów z zajściem w ciążę leżą bowiem w równym odsetku przypadku męskiej jak po damskiej stronie.