Nadżerka, antybiotyk a tabletki antykoncepcyjne

Witam, mam 23 lata. Została u mnie wykryta nadżerka, a następnie leczona antybiotykiem. Okres najpierw się spóźniał około 3 tygodni, a gdy już go dostałam trwał długo, około 14 dni (ostatnie 4 dni to ciemnobrązowe upławy). Powinnam również zaznaczyć, iż zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne wraz z pierwszym dniem miesiączki. Odczuwam czasem ból w podbrzuszu. Podczas stosunku mam wrażenie, że mi "coś" w środku przeszkadza. Czasem odczuwam ból. Co to może oznaczać? Bardzo proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Na początku podczas stosowania antykoncepcji cykl może być inny niż zwykle. W ciągu 3 miesięcy powinno się to wszystko unormować. Odnośnie bólu sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem nic w stanie powiedzieć.

Pozdrawiam.