Nadżerka: sposoby leczenia

Witam! W październiku 2010 po raz pierwszy zostałam mamą. Moje dziecko rośnie i rozwija się prawidłowo. W ubiegłym tygodniu (4 m-ce po porodzie) udałam się na 1-szą wizytę kontrolną do ginekologa, który stwierdził u mnie nadżerkę. Pobrano mi wymaz i po odebraniu wyników mam się zdecydować czy leczyć te nadżerkę farmakologicznie czy lepiej wykonać tzw. wypalankę. Naprawdę jest mi trudno dokonać wyboru, dlatego też zwracam się z z zapytaniem: która z tych metod będzie dla mnie bardziej odpowiednia? Dodam, że cały czas karmię moje maleństwo piersią i w trzecim miesiącu po porodzie pojawiła się miesiączka. Dziekuję!

Dzień dobry!
Jeśli cytologia będzie dobra to najlepiej zacząć farmakologicznym sposobem usuwania nadżerki, a jeśli nie usunie należy zastosować wymrażaniem.
Z poważaniem