Naevus melanocytius dermalis jako zmiana nowotworowa złośliwa

naevus melanocytius dermalis linia ciecia przebiega przez znamie czy to zmiana nowotworowa złośliwa Renata z Nowego Sącza

Zmiana nie jest nowotworowa , ale cięcie nie powinno przebiegać w jej zakresie ! Operatoror powinien powtórzyć zabieg z zachowaniem marginesów zdrowych tkanek! Choćby 1mm, zż