Nagła utrata wagi, brak apetytu i nudności

Mając 14 lat intensywnie się odchudzałam (aż do tego stopnia, że zanikł mi okres na 6 msc, brałam tabletki hormonalne). Wyszłam z tego udał mi się przytyć, czułam się dobrze. Jednak teraz mając 20 lat mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. W przeciągu roku schudłam ok. 10 kg nie stosując żadnej diety, po prostu nie mam apetytu i mam ciągłe nudności. Czy mój teraźniejszy stan może byc skutkiem wcześniejszego głodzenia się?

Witam. Opisane objawy raczej nie wiążą się z epizodem odchudzania w przeszłości. Tak znaczna utrata wagi bez stosowania diety wymaga bezwzględnego wdrożenia diagnostyki - proszę skonsultować się z lekarzem poz który wdroży odpowiednie postępowanie.