Nagłe wystąpienie pocenia stóp

Witam serdecznie Około 6 tygodni temu zaczęły mi się bardzo mocno pocić stopy. Od tamtej pory mam z tym problem codziennie. Jak tylko założę skarpetki to po 10 minutach są już całe mokre. Jaki może być powód takiej nadpotliwosci, czy może ona się tak pojawić z dnia na dzień, jeżeli nigdy nie miałam z tym problemu? Pozdrawiam Dorota (30Lat)

Lek. Tomasz Budlewski

Pani Doroto a czy występują jakię inne objawy? uczucie gorąca? spadek masy ciała? zaburzenia miesiączkowania? przycyzn może być wiele. a czy może była Pani na basenie lub innymmieejscu gdzie stopy mogły mieć kontakt z komórkami grzybowymi? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś wiecej powiedzieć.