Nagłe zawroty głowy u 51-latki

Dzień dobry, chcę zapytać o możliwe przyczyny nagłych zawrotów głowy. Objawy trwają do kilkunastu minut, nie towarzyszą im żadne zaburzenia widzenia, czy bóle głowy. Mam 51 lat - czy to może być związane z ewentualną menopauzą?

Dzień dobry
Zawroty głowy nie muszą być związane z menopauzą i dlatego oprócz wizyty u ginekologa jest wskazana wizyta u lekarza pierwszego kontaktu lub neurologa. Może być wiele przyczyn takiego nagłych zawrotów głowy - wizyta jest konieczna aby lekarz panią zbadał. Pozdrawiam