Nagły ból przy biodrze po intensywnym treningu
Po intensywnych 2-tyg. treningach (jazda konno) pojawił się nagle po nocy ból po prawej stronie przy biodrze. Przypominał kolkę albo ból owulacyjny. Nie mijał po Nospie. Pojawiało się uczucie rozpierania, pełnego brzucha, a jednego dnia po 10 minutowym szybkim biegu, zgięło mnie wpół, miałam nudności i silne parcie na pęcherz. Zrobiłam morfologię krwi, bad.ogólne moczu, USG ginekol. i cytologię, wszystko ok.Teraz ból migruje od pachwiny pod żebra i na plecy. Co to jest?Jakie badanie zrobić? Anna

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości są dość niespecyficzne. Sugeruję jednak wykonanie klasycznego USG jamy brzusznej oraz konsultację z lekarzem rodzinnym, który pokieruje dalszym postępowaniem.