Ból nerki promieniujący do pachwiny

Od kilku miesięcy boli mnie nerka,tak mi sie przynajmniej wydaje tzn,,ból jest promieniujący do pachwiny,kojarzy mi sie ze skurczami ,pojawia sie co pare tygodni.Robiłam usg nerki,badanie moczu i nic niepokojącego nie wyszło,ale ból jest nadal przechodzi po nospie forte i pyralginie,,,prosze o podpowiedz jakie badania mogłabym jeszcze zrobić???i co to moze byc??

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn bólu brzucha może być bardzo wiele, niekoniecznie musi to być nerka, mimo tego, że okolica może się zgadzać. Proponuję wybrać się do gastroenterologa celem badania lekarskiego, tylko badanie może w tym przypadku wnieść informacje, które nakierują na dalsze badania.