Nagły i ostry ból w mostku podczas współżycia

witam mam 40 lat od pewnego czasu pod czas współzycia mam ostry nagły ból pulsujacy w mostku z kuciem pod łopatka lewa robi mi sie słabo pare razy urwał mi sie film doszedłem do siebie po paru minutach bardzo utrudnia mi to zycie jak pozbyc sie tego bulu partnerce muwie ze jestem zmenczony chociaz tak nie jest co to moze byc za przyczyna grudzien i pół stycznia spedziłem w spitalu przeziebienie grypy czy to moga byc dalsze jakies powikłania

Do czasu wyjaśnienia należy unikać czynnika wyzwalającego, czyli kontaktu seksualnego.
Proszę nie zwlekać i nie czekać na następny epizod.
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com, Poznań.