Nagły i rwący ból nogi oraz tkliwość skóry

Witam. Prosze mi odpowiedziec co jest powodem naglego bolu- (jakby rabano siekiera noge co kilkanascie seund)- trwajacego dwa ,trzy dni, .Podczas tego okresu skora na przestrzeni 15 -20 cm nie da sie dotknac . Mam wrazenie ,ze dotykam ja lodem . Dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem ostrego zapalenia skóry i tkanki podskórnej i wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza POZ który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.