Napady bólu palców, naprężanie i odgniecenie

Od 1/2r miewam napad.silny ból palców 3i4ty pr.stopy,zwłaszcza 3,łamie, napręża,nachodzi na 4,stale gotowy do ataku(nie mogę nóg przeciągać)Od 3dni tępe,nie mogę poruszać w bok,bolą jak siniak i wierzch stopy ok. nichOprócz-od 1mies.zrobiło się pod podeszwą przy palcach mało widoczne pod skórą jakby płaskie okrągłe odgniecenie,nie twarde,nie modzel,źle chodzić jak na guzie,z czasem boli i te palce kt. zginam wprost choć blokuje tępy ten 3i to"zgrubienie"Co to Coztym?Od nagł.płaskostopia może?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.