Napady duszności po wszczepieniu stymulatora dwujamowego

Jestem po wczepieniu stymulatora dwuj.Miałem potem kardiowersję.Po tym zauważyłem świszczący oddech.Dziś mam napady duszności.Lepiej się czuję po ataku siedząc.Co mam robić.Biorę inchalacje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę skonsultować się z lekarzem, który ustali przyczyny duszności po zbadaniu i wykonaniu badan dodatkowych. Bez badań nie można stwierdzić przyczyny duszności. Pozdrawiam,