Jak leczyć napady duszności?

Witam borykam sie z dusznościami mam 20 lat duszności zaczęły się od momentu gdy dotknął mnie duży stres najpierw była gula w gardle która minęła a następnie duszności. Badania krwi, badanie na TSH na cukrzyce spirometria ekg prawidłowe. Są dosyć specyficzne ponieważ trwają już od 8 miesięcy ale przez większość dnia raz mocniej raz lżej co może być przyczyną ? Nie palę papierosów

Witam
Proszę spróbować przy ataku duszności zażyć delikatne ziołowe leki uspokajające np. Persen lub wypić melisę. Bardzo możliwe że jest to po prostu delikatna nerwica, tym bardziej że wyniki badań są prawidłowe. Jeśli to nie pomoże proponuję wizytę u specjalisty. Pozdrawiam

Dzień dobry,

napady duszności prawdopodobnie są związane z nadmierną ilością stresu a przez to nerwów. Zredukowanie sytuacji, który wywołują takie emocje powinny pomóc.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga