Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napady gorąca i trudności z oddychaniem u 18-letniej osoby

Witam od wczoraj mam napady goraca, trudnosci z nabraniem oddechu co skutkuje lek i zlosc jednoczesnie, uczucie tracenia przytomnosci, ucisk na klatke piersiowa, pieczenie w jej okolicach. Mam 18 lat, wczesniej cos takiego doznalam w dziecinstwie. co to moze byc i jak to zalagodzic w warunkach domowych?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Badania krwi - trombocyty

Czy wiesz jakie funkcje pełni żelazo w twoim organizmie? Dowiedz się tego oraz sprawdź stężenie żelaza w twoim organizmie robiąc badanie krwi - lek. Łukasz Kowalski wyjaśni wszelkie szczegóły.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem i wykonanie podstawowych badań, w tym EKG, pomiar ciśnienia i ew. ocena poziomu hormonów tarczycy. Lepiej nie bagatelizować problemu i starać się nie leczyć go "domowymi sposobami" bez ustalenia przyczyny dolegliwości.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy