Napady zimna, wypadanie włosów, bóle kości, nadciśnienie, problemy z oddychaniem i depresja

Jem mało, mam napady zimna, wypadają mi włosy , bolą mnie kości , wpadam w spiączki ,mam nadciśnienie , nietolerancję cukru ,z powodu krwotoków usunięto mi trzon macicy,stany depresyjne,zanik brwi,problem z oddychaniem, hiperlipidemia mieszana,urodziłam corkę z niedoborem wzrostu/byla leczona/ co mi jest lekarze mowią schudnąc ,ale jak nie raz mam zawroty glowy z powodu głodu.oczekuję na radę co mam zrobić

Witam,

Przy takiej złożoności schorzeń nie ma jednej rady. Powinna byc pani pod opieka specjalisty lub zespołu specjalistów którzy zajmą sie pani doleglowosciami kompleksowo.

Pozdrawiam

Joanna Brejecka-Pamungkas
więcej informacji na www.naturalhealing.pl