Napady złości i płaczliwość

Cześć. Mój 'problem' dotyczy moich napadów złości z najmniejszych problemów, często płacze z nerwów, na myśl o wyjściu do ludzi zaczynam łapać zawiechy, często jak ide spać i zaczynam o czyms myslec to po chwili zdaje sobie sprawę z tego, że mam otwarte oczy, caly czas jestem senna, bez sił, często boli mnie głowa, czuje jakbym miała zemdleć. Raz przymierzalam sie do samobójstwa, jeszcze częściej o tym myślę, dużo rzeczy mnie przytłacza... ktoś wie czym jest to spowodowane? Już nie wiem kim jest

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Opisywane objawy są absolutnie niespecyficzne, więc nie można powiedzieć dokłądnie - bez dalszych szczegółówych badań i wywiadów - co to jest. Być może jest to zaburzenie nerwicowe, być może osobowosćiowe. Z pewnością niezbędna jest konsultacja psychologiczna, do której namawiam.

Dzień dobry, przyczyny mogą być różne. Zachęcam do przeprowadzenia diagnozy u lekarza psychiatry oraz u psychologa - psychoterapeuty. Jeżeli takie będą wskazania zachęcam do podjęcia psychoterapii. Pozdrawiam.