Napady złości u 2-letniego dziecka

Witam Mam problem z moją dwu letnią córką, otóż zdarzają jej się napady złości,a także budzenie się w nocy i ta sama reakcja złości,budząc się w środku nocy jest chistertczny płacz coś mówi we śnie bo tak to wygląda że się nie obudziła i to prężnie się do tyłu z tego płaczu cala się pręży nie daje rady jej uspokoić,poza tym to samo jest w dzień kiedy się zdenerwoje płacz i to prężenie wyginanie dopóki nie usnie ze zmęczenia. Czy to z mojej winy że byłam załamana i w nerwach w ciąży??

Nie jest to raczej naturalna reakcja. Czy dziecko było w ostatnim czasie świadkiem bądź podmiotem trudnej dla siebie sytuacji, która mogła być dla dziecka w jakiś sposób traumatyczna? Wybudzanie się z histerią w środku nocy mogłoby wskazywać na taką sytuację. Proszę też przypatrzeć się w jakich momentach dziecko w ciągu dnia zaczyna zachowywać się w taki sposób - czy są do tego :potrzebne" konkretne bodźce (osoba, rzecz, pomieszczenie, dźwięk itp.).