Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napięcie i wysypka na udach od ponad roku

Witam, jakiej choroby to mogą być objawy: 1. od ponad roku mam ciągły ból (o niskim natężeniu, to raczej napięcie) tak w połowie ud w kierunku kolan. Czuje po prostu tam napięcie codziennie jakby mi tab bardziej/więcej krew pulsowała niż w innych częściach ciała 2 mam takie małe czerwone krostki (wysypka) na udach - również od ponad roku, na rękach ( na wysokości od ramion do łokcia) co to może być?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Natury wysypki nie da się ocenić bez wizyty u dermatologa..., bo wiele może być przyczyn. Jak to się wyjaśni to dopiero do ortopedy, bo także wymaga to naocznego badania (chociaż po leczeniu dermatologicznym może przejść...)

0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy