Napięcie przed miesiączką a torbiel hormonalna

Witam, mam problem z napięciem nerwowym przed miesiączką, to się dzieje na około 1,5 tygodnia przed okresem, mam tak duże nerwy, że wszystko bym rozniosła na strzępy. Czy mogłabym się uspokoić jakimś lekiem, czytałam o Mastodydonie. Czy byłby odpowiedni? Chciałam zaznaczyć, że w okresowym badaniu usg piersi wyszło, że mam małą torbiel najprawdopodobnie hormonalną.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.