Napuchnięty brzuch i ból jajników oraz lekkie skurcze przy oddawaniu moczu

Mam 23 lata, dwójkę dzieci. Moim problemem od 3 miesięcy jest napuchnięty brzuch (który wygląda jak byłabym w 6 miesiącu ciąży),oraz ból jajników i lekkie skurcze przy oddawaniu moczu.
Jestem senna, mam złe samopoczucie, stałam się bardzo nerwowa. Nie wiem co się dzieje? Mieszkam za granicą. Lekarz pierwszego kontaktu przebadał mnie i stwierdził, że wszystko jest dobrze i powinnam odpocząć.
Bardzo proszę o odpowiedź! Dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe podbrzusza, skurcze podczas oddawania moczu oraz powiększenie obwodu brzucha mogą być mieć dużo przyczyn. Zarówno mogą to być schorzenia ze strony układu moczowego, narządu rodnego lub też przewodu pokarmowego.
W takim przypadku wskazane jest wykonanie podstawowych badań z krwi (m.in. morfologię, TSH, badanie ogólne moczu) oraz usg jamy brzusznej.
Jednak powinna Pani ponownie udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam