Narkotyki a badania u kolegi

Witam,mój kolega nie palił marihuany przez kilka miesięcy a teraz przez trzy dni codziennie to a będzie za parę dni szedł na badania,jaki czas będzie potrzebny żeby nie wykryto mu THC w organizmie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny panie, czas utrzymywania się metabolitów narkotyków w organizmie może wynosić nawet kilka miesięcy. To, czy zostaną wykryte zależy od rodzaju pobranego materiału i testu. Pozdrawiam.