Narośl na kręgosłupie u 51-latka
Od trzech lat mam narośł na kręgosłupie.Początkowo było to niewielkie,z czasem stało się większe.Od miesiąca czuję dyskomfort w trakcie snu,Kilka dni temu grałem przez krótką chwilę w siatkówkę i się zaczęło.Każdego dnia jest coraz gorzej i ból jest nie do zniesienia.Byłem dzisiaj prywatnie na badaniu rezonansem magnetycznym ale niestety potrzebne będzie powtórne badanie z kontrastem.Co to może być i jak ulżyć sobie cierpieniu?

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę udać się na ponowne badanie. Po ustaleniu rodzaju zmiany możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.