Narośl na śródręczu pod palcem

Witam. Na wewnętrznej części dłoni - śródręczu pod palcem wskazującym zrobiła mi się okrągła twarda narośl. Mam ją od 2 miesięcy i stanowi duży dyskomfort przy dotyku. Posługuje się prawą ręką, więc nie może to być żaden odcisk. Byłam na konsultacji u lekarza rodzinnego i dostałam skierowanie do ortopedy. Zastanawiam się co to może być i jakie jeszcze mogę poczynić kroki czy mogę zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam poczekanie na zaleconą konsultację w trakcie, której może uda się ustalić rozpoznanie i zastosować dla Pani jak najlepsze leczenie. Pozdrawiam