Nasilające się bóle podbrzusza na tle nerwowym

Od 2 miesięcy mam nasilający się ból podbrzusza. Biorę antykoncepcje Atywie od 3 lat i od tego czasu nie miałam takich bóli. Od 3 miesięcy biorę Lamitrin 50, 100. Miałam usg ginekologiczne, jamy brzusznej, tk jamy brzusznej i miednicy mniejszej i wszystko wyszło w normie. Ginekolog powiedział że jeden jajnik lekko powiększony i żeby obserwować jednak ból się nasila, podczas okresu jest paraliżujący. Co to może być? Do jakiego lekarza i jakie dalsze kroki? Czy może być to na tle nerwowym?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po kontroli najpewniej usg będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.