Nasilające się bóle przy RZS

choruje na rzs mam 4 endo od pewnego czasu boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym po lewej stronie gzie objawy ciagna sie do przedniej czesci kolana obecnie chodze na rehabilitacje do degi na masaz ale to nic nie pomaga najbardziej objawy sie nasilaja najbardziej przy zmianie pogody co moge jeszcze w opisanym przypadku zrobic endo 2 kolana i biodra bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.