Skrzywienie kręgosłupa a puchnięcie kolan i odcinka lędźwiowego

Moje problemy zaczely sie od bolu i puchniecia kolan oraz bolu odcinka lezdzwiowego kregoslupa . Zrobilam RTG odcinka ledzwiowego i wyszlo ze mam za mala przestrzen miedzykregowa. Trafilam na neurologie . Badania wskazywaly na RZS . Dostalam leki . Przeszlo na jakis czas . Gdy zaczelam miec wiecej wysilku podczas praktyk w cukierni zaczely sie problemy z odcinkiem szyjnym . Zauwazylam ze mam takiego malego " garba " Co zrobic ? gdzie sie kierowac ? Od dwoch lat nikt nie moze mnie zdiagnozowac

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli rozpoznany został RZS proszę koniecznie udać się do reumatologa, po badaniu będzie można określić konieczność rozszerzenia badań.