Nasilenie bólów po podanie blokady do kręgosłupa

Czy po zabiegu blokady na kręgosłup bóle mogą się bardziej nasilic.? Moja mama wczoraj przeszła ten zabieg a dziś bóle się nasiliły, są mocniejsze niż wcześniej

MichaĹ Kurek

Jeśli pytanie dotyczy blokady splotów nerwowych, to tak, przez pierwsze dni po założeniu blokady dolegliwości mogą się nasilić. Po kilku dniach Pani Mama powinna poczuć znaczącą poprawę i zmniejszenie dolegliwości bólowych.