Zastrzyki przeciwbólowe w kręgosłup

dobry wieczór mam takie pytanie mialam bol silny kregosłupa od roku dostałam wczoraj zastrzyki w miejsca bolu tzn w plecy w miejscu lledzwiowym bol ustapil ale jestem ciekawa jak ten zabieg sie nazywa czy to sa blokady

Witam. Zastrzyki wykonane były zapewne z leków przeciwzapalnych, które podane miejscowo spowodowały zmniejszenie stanu zapalnego, obrzęku miejscowych tkanek oraz ustąpienie dolegliwości bólowych. Takie zabiegi popularnie nazywane są właśnie blokadami.