Zastrzyki anestozjologiczne po operacji przepukliny pachwinowej

Witam Mam powiklania po operacji przepukliny pachwinowej. 2 miesiące po operacjii wróciłem do pracy po kolejnych 2 poczułem straszny ból w miejscu operacjii przy dzwiganiu oczywiście. Lekarze nie znalezli ponownej przepukliny co mnie martwi bo odczówam nawet bół przy dłuższym chodzeniu i nie moge wrócić do pracy. Lekarze chcą zrobić zastrzyki anestezjologiczne w miejscu gdzie boli co o tym myśleć ? oraz czy mogła oderwać się gdzieś siatka i powodować ból a badania nie wykazują tego? dziekuje D.M

Lekarze chcą zrobić zastrzyki anestezjologiczne w miejscu gdzie boli co o tym myśleć?
- to typowe postępowanie czyli podaje miejscowe leku o silnym działaniu przeciwzapalnym, sterydowego z dodatkiem zapewne leku znieczulającego bolesne miejsce, to typowy sposób postępowania w takich przypadkach
czy mogła oderwać się gdzieś siatka i powodować ból a badania nie wykazują tego?
- wątpię, bo wtedy pojawiłaby się ponownie przepuklina, zapewne doszło do jakiegoś podrażnienia nerwów przebiegających w sąsiedztwie siatki po nadmiernym napięciu mięśni powłok brzusznych

Witam!
Nie ma zastrzyków anestezjologicznych, tylko znieczulające. Natomiast jeżeli chodzi o ból to ma pan dość rzadkie powikłanie po takim zabiegu, ale jest to możliwe. Nie ma pan wyjścia jak pobrać te zastrzyki.
Pozdrawiam.