Czy ból to typowy objaw po zabiegu usunięcia przepukliny pachwinowej?

Witam, w listopadzie 2015r miałem wykonany zabieg na usunięcie przepukliny pachwinowej - wstawiono mi siatkę. Do dnia dzisiejszego towarzyszy mi ból w tym miejscu. Jeśli ćwiczę na siłowni to mniejsza się on, a jak przestaje ćwiczyć to ból jest większy i częstszy. Czy są to typowe objawy po takim zabiegu? Czy istnieją jakieś zabiegi bądź zastrzyki znieczulające, aby wyzbyć się tego bólu? Teraz np. nie mogę ćwiczyć ze względu problemów zdrowotnych i ból przepukliny jest prawie codziennie. proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja i ocena przez lekarza chirurga najlepiej wykonujacego zabieg,
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.