Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nasilenie łupieżu po zastosowaniu Nizoral

Witam. Ostatnio zauważyłem u siebie na głowie łupież. Od razu kupiłem szampon leczniczy Nizoral. Stosuję go już 2 raz(2 razy w tyg.) zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i nie widać żadnych rezultatów, wręcz przeciwnie mam wrażenie że jest na mojej głowie coraz więcej łupieżu. Troszkę czytałem na forach internetowych i tam mogą być takie objawy że na początku jest większy łupież. Jak długo trzeba stosować ten szampon aby dostrzec rezultaty bo jak na ta chwile ich nie widać? A
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Opryszczka narządów płciowych

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Sądzę, że jeżeli po 2 tyg nie ma poprawy proponuję udać się do apteki po inny rodzaj szamponu. Jeżeli nie pomoże to proszę udać się do lekarza dermatologa, Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jeżeli łupież powodowany jest grzybicą to szampon będzie skuteczny. Efekty obserwuje się wzależności od nasilenia łupieżu i od przypadku indywiduanego, jednak w przeciągu 1-go miesiąca powinien Pan zauważyć poprawę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy