Nasilenie trądziku podczas ciąży i karmienia ciąży

od początku ciąży mam problem z trądzikiem.teraz karmilam piersią i tak się nasilil ze dermatolog zaproponował mi przerwanie karmienia na ok miesiac i lek tetralysal.najpierw 2x dziennie potem raz.po 10 dniach od zakończenia przyjmowania leku mogę wrocic do karmienia ( przez ten czas będę odciagac mleko i wylewać by nie stracić laktacjo) czy to prawda ze po 10 dniach mogę karmić? mam też zaburzenia krzepliwosci i przyjmuje zastrzyki clexane. czy na czas brania tetralysal powinnam je odstawic?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. nie nie powinna Pani odstawiać zastrzykow Clexane