Nasilenie zmian alergicznych na skórze po remoncie

Od 10 lat mam problem z alergia skórną.Obecnie po remoncie prawie 5 miesiecy nie ustępuje mi alergia.Wcześniej pomagal mi lek Telfexo, teraz nie pomaga. Całe ciało mam w ranach, plamach, zgróbieniach które swedzą i bolą.Jak posmaruje maścią pomaga ale wtedy wyskakuje mi plama w innym miejscu.Kiedyś wyszedłem sam z takiej sytuacji robiąc oczyszczanie organizmu dzisiaj nie radzę sobie z tym stanem.Bardzo proszę o pomoc.Badanie wykluczyło grzybice,testy wykazały alergie na chemię którą omijam. Adam

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie konieczna jest odpowiednia terapia sterydowa.