Nastolatka i problemy z okresem

Witam!

Mam 14 letnią córkę, miesiączkuje od 12 roku życia. Przeszło miesiąc temu narzekała na boleści brzucha po prawej dolnej części i od tego czasu nie ma miesiączki (ostatnia była we wrześniu i trawa 2 dni). Byłam u lekarza rodzinnego, kazał zbadać córkę u ginekologa dziecięcego. Bardzo się denerwuje, co mam zrobić? 29 listopada 2010 mamy wizytę u ginekologa.

Co się może z córką dziać? Miała też omdlenia.. Ciąża jest absolutnie wykluczona. Zaburzania hormonalne, choroba jajników.. dużo myśli mi chodzi po głowie. Pomóżcie !!!

Witam serdecznie.

Dolegliwości bólowe w rzucie jajnika oraz brak miesiączki mogą przemawiać za patologią jajnika np. torbielą. W przypadku córki konieczna jest wizyta u ginekologa aby znaleźć przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam