Naturalne metody leczenia zaawansowanej łuszczycy

Witam,mąż ma bardzo zaawansowaną łuszczycę,przetestowałam wszystkie możliwe środki farmakologiczne,może jest coś bardziej naturalnego,co mógłby stosować?

Zakładam, że Pani mąż jest pod stałą kontrolą lekarską lekarza dermatologa. Jeżeli szuka Pani metod wspomagających leczenie, naturalnych proszę zajrzeć na stronę dr Romana Dudy (drduda.pl) i skontaktować się z nim osobiście przez stronę.