Wskazania do pobytu w szpitalu w leczeniu łuszczycy

Witam mam pytanie wczoraj byłam u lekarza dermatologa mam problem z łuszczycą .Lekarz zaproponował mi pobyt w szpitalu czy powinnam się zgodzić

Tak, w warunkach szpitalnych są większe szanse na poprawę, można zastosować więcej sposobów, niż w domu, będzie Pani pod stałą kontrolą lekarzy, można na bieżąco modyfikować terapię zależnie od potrzeb i postępów w leczeniu.