Nawilżanie penisa oliwką

Mam pytanie , czy mogę balsamem lub oliwką albo żelem nawilżać penisa oraz mąsznia, bez żadnych obaw że to może zaszkodzić zdrowiu mojego penisa, lub nasienia. Ponieważ chcę uzyskać gładką i mięciutka skórkę na penisie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma przeciwwskazań do nawilżania skóry penisa i moszny. Nie ma powodów do obaw.