Nawracająca depresja i zwolnienie z pracy

Dzień dobry. Od kilku dni przebywam na L4 z powodu nawracającej depresji. Powiedziałam o powodzie L4 pracodawcy, a on powiedział mi wprost, że nikt w firmie nie wierzy w moją chorobę, bo wcześniejsze L4 było od lekarza rodzinnego (psychiatra był wtedy na urlopie) anulowałam je po straszeniu mnie kontrolami z ZUS'u itd. Potem dawałam radę ale teraz mój stan psychiatra określił jako ostry. Ciągle kołaczą mi się słowa w głowie i czuję, że mój stan się pogarsza zamiast polepszyć. Nie wiem co robić.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam
Przyczyną depresji są zarówno czynniki biologiczne jak też psychologiczne oraz środowiskowe. Istnienie tylko jednej przyczyny depresji jest rzadkością i zwykle tylko
w początkowej fazie. Dlatego też najlepsze efekty daje leczenie farmakologiczne połączone z psychoterapią.
Pozdrawiam serdecznie