Nawracająca grzybica pochwy u żony

Witam. Mam pytanie tego typu, moja żona od dłuższego czasu męczy się z grzybicą pochwy i jest to dla nas obojga uciążliwe. Objawy to swędzenie, upławy, ból podczas stosunków. Jak temu można skutecznie zaradzić z punktu medycyny?? Żona zastosowała jakiś preparat tzn tabletkę dopochwową u działaniu przeciwgrzybiczym na 2 tygodnie zadziałało ale niestety powróciło. Bardzo bym prosił o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest leczenie zarówno małżonki jak i małżonka. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.