Nawracające i przewlekłe infekcje u rocznego dziecka

Moja córka ma rok i cały cas jest chora albo zapalenie płuc albo ostrzela a teras ma zapalenie jamy ustnej i peknietą błone benbenkową gdysz miala ostre zapalenie ucha śrotkowego i lekarz to przeoczył miala robione wynikikrwi OB 19 norma 12 rozmaz krwi obwodowy NEUTROPHIL21 ,EOSINOPHIL6,BASOPHIL2,MONOCYTY1,LYMPHOCYTY 70..BIOCHEMIA kreatinina 10,25,aspat37,95 od 3 tygodni jest na antybiotykach lekarz twierdzi że może mieć brak odporności prosze o rade

Aleksander Ropielewski

Istotnie warto skontaktować się z immunologiem klinicznym, ponieważ taka ilość dość ciężkich zakażeń w tak młodym wieku nie jest normą. Trudno jednak jest wyrokować bez pogłębienia diagnostyki.